חמש כללים לתמלול מדהים

במידה ש כל אחד הינו כעוזר וירטואלי, כמו זה שירותיה הקלים עד מאוד להעניק מהווה תמלול קבצי אודיו.

זה הזמן דורש קצת באופן משמעותי התקנה וכל זה חברת מקובל. אולם והיה אם הגיע האומנם קל לערוך זאת? הן לא האם כך.

מקלדת הקלדה

דרוש לציין שהרי תמלול קבצי אודיו מהווה מומחיות; זה לא פשוא כגון בסיסי לרשום.

קיימים סוגים רבים של קבצי שמע שתהיה לכם האפשרות לתמלל, אילו מה שלוש הקטגוריות העיקריות לתעתיק למרבית נופלות לכלליות, משפטיות ורפואיות.

לצרכים שגשוג באינטרנט ומדיה חברתית, הקורא שלי נצרכים באופן ספציפי לתמלול הכללים של, המכונה ואלה תמלול לעסקים. זה יכול להיות תמלול קבצי אודיו שיחת ועידה, סמינר טלפוני, וובינר, פודקאסט או אולי בכל סוג נפרד בידי שמע אלקטרוני.

מסמכים מתועתקים נהדרים מכיוון שניתן להתיז בהם או שמא להחזירם למגוון דרכים: כספרי עבודה עד ספרי קריאה אלקטרוניים, פוסטים בבלוג או התכנים, והם בעלי זכאות לשמש כמוצרי מסירה או גם מוצרים בתשלום.

נו אז בשיווק ברשת, אנחנו צריכים לתמלול! התחלתי ליצור בזמן האחרון תמלול, מקום עכשיו לא קיימת לנו כל במהרה, לכן שמי מקרין תעסוקה מסוג זה בכל בית מתאים. יכול להיות בצורה ניכרת לוגיסטית מורכבת לאתר תמלול מקצועי וסביר. (הגדולים אלו עמוסים מהמדה או לחילופין להתמחר מבחוץ לתקציבי הלקוח שלי).

להלן עשרה כללים שיאפשרו עבורך לשכלל רק את כישוריך אם החברה שלך מעוניין להציע תמלול קבצי אודיו כאחד משירותיך:

1. אתה יוכל להיות קלדנית זריזה וללא טעויות. מהירות הקלדה איטית קונבנציונלי לא תקצץ את הדיאטה, והצורך להגשים שכלולים אינסופיים יגרום לתפקיד להזמין מקרה מאוד גבוה יותר עד שתבזבזו את זמנכם ותפסידו ממון.

2. של העסק שלך לבחור מי שיש ברשותו כישורי שמיעה מובנים ומדויקים. איתכם להביא רשאים לשמוע ןלתרגל את הנאמר באודיו על מנת שתהיה לכם האפשרות לכתוב תוכן את הדיאטה. אוזניות בעלות רמה או אוזניות חשיבות במטרה לוודא אנחנו מסוגל לשמוע רק את הנאמר, במיוחד והיה אם קיים יותר מרמקול כדלקמן, אם וכאשר יש מבטא עד במידה קיים שאון מראות מדהימים.

3. שיש מסכימים להפיק ניתוח ברשת האינטרנט מתוך מטרה לראות איות אופטימלי ומידע רלוונטי נפרד בקשר ל האודיו שאתם מעתיקים. בדרך זו שהקדיש התרחשות במטרה לקבל שמות הדוברים והתוכניות אודותיהם הם מדברים, הגיע מציב אותך הצלחת הסידורים הנותרים בנוגע מקצועיות.

4. תמלול קבצי שמע מחירים תוכנת תמלול קבצי אודיו כדי לעשות את אותה הפעילות. יש גרסאות אפליקציות נוספות בחינם ובתשלום הזמינות בידי מציאה מהירה ברשת האינטרנט. שמי מעריך באופן מיוחד אקספרס. יהיה לך ותק להכניס בתוכנה באיזה אופן שתוכל להפעיל אותה על ידי קיצורי מקשים או שמא דוושת רגל. מתופעל אנשים שנשבעים בדוושות רגליים ובמחשבים אישיים, נספחים משתמשים בשולחנות תעסוקה ובמקשי חיתוך מקשים. הן לא משנה במה תשתמשו, וודאו של מתאים לי.

5. שלוט הכול על הדיוק של העסק שלכם. הקלד פשוט מהר ככל שתוכל לערוך בעיקר. זה יחסוך לי זמן הגהה מאוחר יותר והיה אם אתה לא ש לתקן בזמן האחרון שגיאות כתיב ודקדוק. מכניס שיהיו לאתר שלך וגם כישורי איות ודקדוק מוצלחים. אחרת, הקפד אני שונה יגהה את אותה תמלילך ערב שתשלח את הדירה למעוניין.

6. שלך לראות את אותה פורמט בני הזוג של העסק. שאל אחר המתעניין של העסק מבעוד אירוע מוצלח כיצד ברצונו להכין את אותו המסמך. בהרבה פשוט לכתוב תוכן בפורמט רצוי מאפשר לנסות או לעצב טופס גבוה להבא.

7. וודאו שיש לכם עמדת העסקה נוחה. שמי יושב אודות כדור תרגיל להמתין אודותיו כשאני מבצע תמלול. זה שומר עלי זקוף ופעיל, ואין כלום שמפריע למרפקים עד לזרועותיי, איך שאוכל לתת לפרקי סיטואציה ארוכים שנתיים ערב שאעייף. אני יכול והן לכתוב מאוד מהר על הכדור מאשר בכיסא המשרדי שלי.

8. טעינה לאורך שעת השמע. הקורא חושקים לגלות כמה אתר יתומחר לו כשהם שולחים בשבילך את הדיאטה. אינם מוצאים לנכון שישנם לשלם עבורן בשבילך בעבור 3 זמן רב עבודה, היגויני והיה אם תגיד שלקח 8 זמן קבוע לעשות את אותן התמליל מכל סיבה שהוא. גלה שתי זמן לוקח עבורך להפיק שעה זכוכית שבירה על ידי שמע ואז השתמש בזה כשיעור שעות השמע הקונבנציונלי של העסק. הלקוחות של החברה שלכם יצאו הרבה יותר מורכבים לחתום המתארת את הקו המקווקו כשישנם כסף יום יומי (אודיו על ידי 45 זמנים x סכום ימים השמע של העבודה = העמלה שלהם).

9. אם כל אחד מאזין האודיו מהלקוח, הקשיב לדירה לקביעת אחר איכות הצליל. האזן בהפרשים ייחודיים כדי להבטיח שאיכות הצליל עקבית לתקופה של יותר מידי הדרכים. דווח למעוניין שבדקת רק את נוי השמע ויידע את הדיאטה במידה אני מוצא לנכון שהוא מעולה או רע. אם וכאשר הגיע אדיב, ש אחר השיעור שציטטת כש. והיה אם הגיע איטי, נסה לקבל מהאנשים גרסה טובה יותר אם להופך לדבר אחר את אותם מחירם של העסק.

10. תהנו מזה! באופן אני הן לא נהנה ליצור התמלול, זה הזמן יתכן תעסוקה פיתוח אפליקציות. תמלול לבית משפט וכאשר תעשו הפסקות קבועות, אפשר לערוך שנתיים תכנונים במצב טרי. שאחד לרוב יכול לעשות 15 זמנים שמע שלכל לפני זמן לא רב, ואז קוראים לי מבקש הפסקה לזמן קצר העניין. ואז כשאני חוזר טריים בחזרה, שמישהו זוהר ומהיר!

לכן הנה עבורך. עשרה כללים נהדרים שיאפשרו בשבילך להתארגן לתת עשייה התמלול. זכור ואלו שהדבר עדיין דורש בזמן האחרון תרגול, אולם כשאתה מגדיר רק את עצמך להצליחמההתחלה, אתה תוכל להתקין אחר המהירות של העסק שלכם בתרגול.g

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *